logo_ol
Vyhlašovatel
logo_bar
Podporují nás
givt Příznivci, podporovatelé Memoriálu Rosti Čtvrtlíka, přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu, můžete nám pomoci.

16mikeska

Absolvoval pražskou VOŠ hereckou. Jeho první angažmá bylo v Městském divadle v Mostě, poté byl angažován do Západočeského divadla v Chebu, kde dostal mnoho hereckých příležitostí (Fanfán tulipán, Orestes, Strakonický dudák, Naše městečko).

Hostoval v pražském Divadle pod Palmovkou (Edith a Marléne). Od roku 2001 je v angažmá v Městském divadle v Mladé Boleslavi (Lucerna, Harold a Maude, Manon Lescaut, Tramvaj do stanice touha, Racek, Miláček, Sen noci svatojánské, Faust a Markétka, Zkrocení zlé ženy, Úplné zatmění, Balada pro banditu či Vražda na faře). Zahrál si ve filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, v seriálech Náves a Dobrá čtvrť.

Absolvoval obor činoherní režie na pražské DAMU a plně se věnuje i této profesi. V Městském Divadle mladá Boleslav úspěšně režíroval inscenace Tlustý prase, Mikve. Hraje v divadle Ludvík. Je principálem Divadla ANFAS Praha, kde zároveň působí jako režisér a herec. Je držitelem Thálie 2013 za mimořádný jevištní výkon. Za roli Kabaretiéra v muzikálu Kabaret byl v širší nominaci na cenu Thálie 2016. Je uměleckým šéfem a režisérem Městského divadla Mladá Boleslav.

logo_dl