logo_ol
Vyhlašovatel
logo_bar
Podporují nás
givt Příznivci, podporovatelé Memoriálu Rosti Čtvrtlíka, přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu, můžete nám pomoci.

16vlckovaAbsolvovala VOŠ hereckou v Praze. Během studia spolupracovala s Národním a Vinohradským divadlem v Praze. Roku 1999 nastoupila do angažmá v Příbramském divadle, kde hrála v celé řadě představení (Noc na Karlštejně, Drahomíra a její synové, aneb krvavé křtiny, Pygmalion, atd.) Během svého angažmá hostovala v pražském divadle Viola (Nestřílejte divokou svini), v divadle Aha, v divadle Montmartre, spolupracovala s dabingem.

Roku 2003 byla v angažmá v Západočeském divadle Cheb, kde hrála v představeních Agnus dei a Radůz a Mahulena. Spolupracovala se studenty Famu na několika krátkých filmech. Nyní je na volné noze, hostuje v Příbramském divadle (Hrdý Budžes), dále v Divadle Anfas (Pod střechami Paříže).
Autorsky spolupracovala s divadlem Krapet (Našel se medvěd 1, Našel se medvěd 2). Je jednou ze zakladatelek profesionálního autorského divadla pro děti Divadla Láryfáry.

logo_dl